Wózek Kimba Spring


wózek inwalidzki kimba

    Kimba Spring

    została zaprojektowana tak, by uzyskać jak najlepszą elastyczność w dopasowaniu do proporcji ciała dziecka z zapewnieniem optymalnego podparcia i korekcji rehabilitacji:

    1. Bezstopniowo można regulować i dokładnie ustawiać głębokość i szerokość siedziska oraz wysokość podnóżka i oparcia.

    2. Optymalne podparcie i korekcja są zapewnione dzięki zastosowaniu regulowanych pelot miednicznych i poprzecznych oraz peloty piersiowej i zagłówków (dwa ostatnie elementy stanowią opcję).

    3. Siedzisko może być pochylane, oparcie odchylane a kąt zgięcia kolan regulowany przez zmianę położenia podnóżka, przy czym regulacje te są od siebie niezależne, co spełnia wymagania dziecka. Daje to równie moliwo spionizowania siedziska.


Kimba Spring:

nowa spacerówka rehabilitacyjna z siedziskiem na resorach. Wstrząsy, np. w trakcie jazdy po powierzchni brukowej, zostają złagodzone. Zaleta ta ułatwia szczególnie zaopatrzenie dzieci spastycznych, gdyż powstałe poprzez wstrząsy niedogodności zostają zredukowane. Resory te są indiwidualnie regulowane w zależności od ciężaru dziecka.

Kimba Spring ze względu na jej funkcjonalność, możliwości regulacji, jak i dużą ilość dodatków dopasowuje się indywidualnie do każdego rodzaju choroby. Bogata gama kombinacji podwozia z układem siedzisk pozwala na skonstruowanie zarówno spacerówki rehabilitacyjnej, indywidualnego siedziska skorupowego jak i pionizatora.

Dostępne są trzy podstawy jezdne do użytku na zewnątrz: rozmiar 1 - o sztywnych lub kierujących kołach przednich, rozmiar 2 - o kierujących kołach przednich) i dwie podstawy do użytku wewnątrz. Do złożenia spacerówki rehabilitacyjnej obejmującej szeroki zestaw dodatków dostępne jest siedzisko wielofunkcyjne w dwóch rozmiarach; w przypadku użycia indywidualnych siedzisk skorupowych wózek można wyposażyć w elementy łączące i podnóżki.

Obok funcjonalności ważną rolę odgrywa również jej wygląd: rama aluminiowa typu Oversized to nowy trend w dziedzinie estetyki. Zaś jej ciężar wynoszący 15 kg wyróżnia ją pomiędzy spacerówkami rahabilitacyjnymi dla dzieci.

« Wróć do spisu

Copyright © Inter-Med 2011r.